Slider

 

Środa, 01.06.2022

 

Piątek, 13.03.2020

 

Piątek, 31.01.2020

Klinika Balsam rozpoczęła współpracę z CMP

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, że CM Klinika Balsam od dnia 1.06.2022 r. rozpoczęła współpracę z CMP. Serdecznie dziękujemy CMP za zaufanie jakim obdarzyła C.M. Klinika Balsam. Zapraszamy w imieniu własnym oraz CMP do korzystania z usług które wspólnie oferujemy w ramach współpracy.

Z poważaniem,

Dyrektor CM Klinika Balsam

 

Klinika Balsam w okresie zarządzonego stanu zagrożenia epidemicznego spowodowanego przez COVID-19 pozostaje czynna bez zmian.

Szanowni Pacjenci,

Uprzejmie informujemy, że CM Klinika Balsam pozostaje czynna bez zmian przez cały okres zarządzonego stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Zachowane zostaną szczególne środki ostrożności oraz wdrożone zostały wewnątrz placówki nadzwyczajne procedury w organizacji przyjęć pacjentów do lekarzy na umówione wizyty.

Punkt pobrań również pozostaje czynny bez zmian.

Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o Państwa zdrowie, prosimy o przestrzeganie zaleceń oraz komunikatów wydanych przez instytucje rządowe.

Z poważaniem,

Dyrekcja CM Klinika Balsam

 

Zakończenie współpracy z Laboratorium Synlab

Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 stycznia 2020 roku Punkt Pobrań Synlab zawiesił swoją działalność na terenie CM Klinika Balsam. Pacjenci, którzy wykonali badania komercyjnie w PP Synlab, proszeni są o kontakt z infolinią SYNLAB dostępną pod nr (22) 116 77 24, celem odebrania wyników wykonanych badań. Pacjenci należący do CM Klinika Balsam otrzymują wyniki badań na dotychczasowych zasadach, tj. w rejestracji przychodni.

 

 

 

Piątek, 31.01.2020

 

Piątek, 3.01.2020

 

Czwartek 7.02.2019

Punkt Pobrań CM Klinika Balsam

Serdecznie zapraszamy Pacjentów zainteresowanych wykonaniem badań laboratoryjnych do Punktu Pobrań CM Klinika Balsam. Od lutego 2020 r. pobrania będą wykonywane w godzinach 8:00 do 11:00. Zmianie również uległa firma obsługująca badania wykonane w punkcie pobrań - dla Państwa komfortu zawarliśmy współpracę z jednym z największych Laboratoriów w Polsce. Dostosowane zostały również ceny badań laboratoryjnych. Rozpoczynamy pobrania, w nowej odsłonie, już we wtorek 4 lutego 2020 r. o godz. 8:00.

 

Stanowisko CM Klinika Balsam dot. sprawy obsługi pacjentów na NFZ

 

 

Zawieszenie działalności 

Poradnii Psychiatrycznej oraz Poradnii Kardiologicznej

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01.02.2019 r. Klinika Balsam nie prowadzi konsultacji Psychiatrycznych oraz konsultacji Kardiologicznych. Również nie prowadzone są badania Echa Serca. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

© 2017-2022 KLINIKA BALSAM                                                                  POLITYKA PRYWATNOŚCI ORAZ PLIKI COOKIE