Slider

Od 10 października 2020 r. nowe wytyczne w CM Klinika Balsam. 

  1. Obowiązkowe zasłanianie ust oraz nosa – pacjenci bez maseczki ochronnej lub przyłbicy nie będą wpuszczani do przychodni. W przypadku przeciwskazań do noszenia maseczki lub przyłbicy, prosimy o przedstawienia zaświadczenia.

  2. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk.

  3. Obowiązkowe jest uzupełnienie ankiety dot. COVID-19. W przypadku braku uzupełnienia ankiety, nie będzie możliwe uzyskanie świadczenia.

  4. Zalecamy do korzystania z własnych długopisów do wypełnienia formularzy zgody oraz ankiety dot. COVID-19. Wykorzystane długopisy prosimy pozostawić do dezynfekcji w koszyku.

  5. Zalecamy zachowanie dystansu między pacjentami. Liczba osób mogących przebywać w poczekalni będzie aktualizowana na bieżąco w widocznym miejscu.

  6. W kontakcie z rejestracją, prosimy zachowaj bezpieczną odległość 1,5 m. Podchodź do rejestracji tylko i wyłącznie na wyraźne polecenie pracownika.

  7. Zachęcamy do korzystania z wizyty w ramach teleporady jeżeli:  a. W Twoim otoczeniu jest osoba, która miała pozytywny wynik testu na COVID-19.  b. Pacjent odbywał kwarantannę w ciągu ostatnich 10 dni.   c. Pacjent przebywał w strefie czerwonej lub miał kontakt z osobą ze strefy czerwonej   d. Jeżeli celem wizyty jest wystawienie recepty na leki już przepisane wcześniej w Naszej placówce.  W innym przypadku, prosimy postępować zgodnie z wytycznymi, które zostaną przekazane pacjentowi drogą mailową.

  8. Prosimy uważnie słuchać komunikatów oraz poleceń personelu przychodni przebywając na terenie Kliniki Balsam lub w rozmowie z infolinią. Robimy co możemy w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

© 2017-2020 KLINIKA BALSAM                                                                  POLITYKA PRYWATNOŚCI ORAZ PLIKI COOKIE