Slider

Bassem El-Madhoun

Twórca idei Kliniki Balsam

Lek. Bassem El-Madhoun związany jest z zawodem lekarza od 1983 roku. Na początku swojej kariery zawodowej lekarza pracował w Palestine Hospital w Kairze, Egipt oraz uczestniczył w pomocy charytatywnej na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Muhimbili University of Health and Allied Sciences w Dar es Salaam w Tanzanii.

W 1993 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie Pediatrii po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego  na Akademii Medycznej w Warszawie w szpitalu przy ul. Działdowskiej, a w 1998 roku uzyskał tytuł specjalisty z neonatologii po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego na Akademii Medycznej w Warszawie w szpitalu przy ul. Kondratowicza.

Swoją karierę zawodową rozwijał pracując w szpitalach w Warszawie, oraz za granicą: w Libii i Kuwejcie.

Od 2006 roku do 2018 roku związany był ze szpitalem z ponad 50 letnią tradycją w świadczeniu usług medycznych - New Mowasat Hospital w Kuwejcie. 

Wielokrotnie nagradzany był za swój aktywny wkład w rozwój szpitala New Mowasat Hospital w Kuwejcie, m. in. przy uzyskaniu akredytacji "Accreditation Canada International - Kanada" oraz " Joint Commission International - USA" oraz za długoletnią pracę na oddziale pediatrycznym, neonatologicznym oraz na oddziale intensywnej terapii niemowląt.

W Klinice Balsam poza opieką nad pacjentami pediatrycznymi i neonatologicznymi, obejmuje stanowisko Dyrektora Medycznego. 

Karol El-Madhoun

Twórca idei Kliniki Balsam

Lek. dent. Karol El-Madhoun ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Od 2014 r. jest związany zawodowo ze stomatologią oraz profilaktyką stomatologiczną.

Na początku swojej kariery pracował z doświadczonym zespołem lekarzy dentystów, gdzie doskonalił swoje umiejętności w zakresie stomatologii zachowawczej, periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z Zarządzania w Ochronie Zdrowia. Dodatkowo, ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z Prawa medycznego, bioetyki oraz socjologii medycyny.

Zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem dzieli się ze słuchaczami szkół policealnych na kierunku Higienistka Stomatologiczna, gdzie prowadzi wykłady oraz zajęcia praktyczne z działalności profilaktyczno-leczniczej.

W Klinice Balsam obejmuje stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Chętnie się udziela w gabinecie stomatologicznym, gdzie również zajmuje się profilaktyką stomatologiczną oraz poradnictwem w zakresie stomatologii. W czasie wolnym, interesuje się: motoryzacją, nowinkami technologicznymi oraz językami obcymi. 

 

 

 

Zofia El-Salfiti

Twórca idei Kliniki Balsam

Zofia El-Salfiti z wykształcenia jest chemikiem. Od ponad 30 lat jest aktywnym nauczycielem chemii i przyrody w Amerykańskich i Brytyjskich szkołach. Hobbistycznie wykłada j. angielski dla biznesu. Od 2006 roku do 2015 roku kierowała oddziałem chemii w różnych szkołach obcojęzycznych w Kuwejcie. Wykładała na konferencjach PEAK dla nauczycieli - była pionierem w wprowadzaniu technologii oraz programu e-learning w Kuwejcie, oraz prowadziła szkolenia z bezstronniczego audytu i kontroli nauczycieli przez dyrektorów szkół.

Jako członek komisji ds. dydaktyki była odpowiedzialna za wprowadzanie międzynarodowej akredytacji CIS w szkole Dasman Bilingual School oraz Kuwait National English School.

W 2007 uzyskała tytuł magistra w pedagogice oraz pedagogice specjalnej dla uczniów obcojęzycznych na Framingham State College w stanie Massachusetts, USA. 

W Klinice Balsam obejmuje stanowisko Dyrektora Punktu Obsługi Pacjentów. Chętnie się udziela w rozmowie z pacjentami. Podejmuje wszelkie działania, aby uzyskana opieka nad pacjentem była na najwyższym poziomie. Jest pełna troski, wprowadza pozytywną rodzinną atmosferę oraz opiekuje się dziećmi. 

 

 

 

© 2017-2022 KLINIKA BALSAM                                                                  POLITYKA PRYWATNOŚCI ORAZ PLIKI COOKIE