Slider

Centrum Medyczne Klinika Balsam jest nowoczesną, w pełni wyposażoną, przychodnią zlokalizowaną w samym sercu Pruszkowa. W naszej przychodni do Państwa dyspozycji jest zespół doświadczonych lekarzy i lekarzy dentystów dla których nadrzędnym celem jest dobro pacjenta. Spełniamy założenia Naszej misji w rzetelnym leczeniu pacjentów już od 2017 roku.

Naszym Pacjentom oferujemy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i szeroki zakres usług medycznych. W ofercie CM Klinika Balsam od września 2019 r. można korzystać z usług sześciu prywatnych ubezpieczycieli oferujących prywatne pakiety zdrowotne. Od lutego 2020 r. dla podwyższenia komfortu Pacjentów, rozpoczęliśmy prowadzenie punktu pobrań samodzielnie, oferując konkurencyjne ceny badań. 

Dzięki zdobytemu zaufaniu wśród pacjentów oraz dostawców usług medycznych, mamy przyjemność od maja 2020 r. udostępniać gabinety dla prowadzenia Nocnej oraz Świątecznej Pomocy Lekarskiej (NPL) finansowanej ze środków publicznych (NFZ) w godzinach od 18:00 do 8:00 oraz całodobowo w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy. 

Obecnie Klinika Balsam świadczy usługi z zakresu chorób wewnętrznych (interny), ginekologii oraz pediatrii. Planujemy otwarcie kolejnych specjalizacji w niedalekiej przyszłości. Oferujemy również szeroki zakres usług stomatologicznych, który stopniowo poszerzamy o kolejne specjalizacje. Dodatkowo posiadamy w ofercie konsultacje dietetyczne, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Mając na uwadze rozwój dzieci i młodzieży, aktywnie promujemy kampanie, zajęcia i warsztaty, które służą poprawie stylu oraz jakości życia codziennego. 

Cieszymy się, że w tym roku pomimo trudnej sytuacji globalnej, jesteśmy w stanie spełniać Naszą misję oraz dostarczać Państwu opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Zachęcamy Państwa do korzystania z Naszych usług, tych medycznych oraz profilaktycznych.

Dziękujemy za zaufanie oraz wybór Kliniki Balsam. 

Chcesz poznać Klinikę Balsam? Obejrzyj nasze gabinety, przygotowane w trosce o Twój komfort.

Slider

Poznaj wartości jakimi kieruje się Klinika Balsam. Chcemy zagwarantować pacjentom wysoki standard opieki medycznej, gdyż każdy pacjent zasługuje na warunki leczenia oraz poradnictwa specjalistycznego, które dostarczą poczucie, że opieka zdrowotna oraz profilaktyka będą bliższe  sercu na co dzień.

Filozofia KLINIKI BALSAM

B – BADANIE Badanie jest najważniejszym elementem wizyty u Naszych Specjalistów. Kładziemy duży nacisk na rzetelne i dokładne badanie przedmiotowe i podmiotowe. Wykonujemy, w razie potrzeby badania specjalistyczne, takie jak RVG lub USG

A – ANALIZA Analiza wyników badań specjalistycznych jest kluczowa, by pomóc pacjentowi. Dzięki współpracy z laboratorium medycznym, mamy szybki dostęp do punktu pobrań, wykonania badań histopatologicznych oraz cytologicznych. Dodatkowo, dzięki dostępowi do technologii i urządzeń, analizujemy zdjęcia z diagnostyki obrazowej na miejscu.

L – LECZENIE Prawidłowe badanie oraz analiza badań pomaga w postawieniu prawidłowej diagnozy oraz wyboru metody leczenia. Działania profilaktyczne są również częścią leczenia.

S – SYSTEMATYCZNOŚĆ Systematyczne kontrole są kluczem do pomocy w procesie leczenia. Dzięki dostępowi do Naszego Zespołu, można umówić się na kontrolę, wykonać ponownie badania laboratoryjne oraz zasięgnąć porady. Systematyczne zastosowanie się do porad jest kluczem do sukcesu.

A – AKTYWNOŚĆ Aktywność w procesie leczenia jest domeną pacjenta. Aktywne zastosowanie się do zaleceń oraz porad, udział w warsztatach, oraz dbanie o własne zdrowie, kryje się za aktywnością, jaką może pacjent wykazać z własnej, nieprzymuszonej woli.

M – MOTYWACJA Motywacja jest uznawana za główny klucz do sukcesu. Według Lalonde’a, za Nasze zdrowie w ok. 50% odpowiada nasz styl życia. Jeśli jesteśmy zmotywowani do leczenia, zmiany swoich nieprawidłowych nawyków – możemy wiele osiągnąć !

Taką filozofią kieruje się KLINIKA BALSAM.

© 2017-2023 KLINIKA BALSAM                                                                  POLITYKA PRYWATNOŚCI ORAZ PLIKI COOKIE